برگزاری مراسم گرامیداشت روز بسیج دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنقر وکلیایی

برگزاری مراسم گرامیداشت روز بسیج دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنقر وکلیایی

مراسم گرامیداشت روز بسیج دانشجویی با حضور دانشگاهیان ، از جمله رئیس، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه واحد سنقروکلیایی با سخنرانی نمایده ولی فقیه در سپاه پاسداران شهرستان در سالن جلسات دانشگاه برگزار گردید.

حجت السلام والمسلمین تیشه کنی در این مراسم با تبریک سالروز فرمان تاریخی امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج دانشجویی اظهار داشت: پنجم آذرماه سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تشکیل بسیج، به معنای ارج نهادن به نقش عظیم بسیج در روند تحولات شگرف دهه های اخیر تاریخ کشورمان و جهان اسلام است.

ایشان در ادامه سخنان خود در خصوص بسیج بیان داشت :بسیج دانشجویی یکی از بزرگترین ظرفیت‌های انقلاب اسلامی و نقطه امید بسیاری از دلسوزان و نظام است، طلاب علوم دینی و دانشجویان بسیجی باید با تمام توان خود در مرکز نشان از انقلاب اسلامی دفاع کنند.

ایشان در بخش دوم از بیانات خویش افزود: پنجم آذرماه سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تشکیل بسیج، به معنای ارج نهادن به نقش عظیم بسیج در روند تحولات شگرف دهه های اخیر تاریخ کشورمان و جهان اسلام است. "بسیجی" از جمله واژه هایی است که به لطف انفاس قدسی امام تنها در لغتنامه و دایره المعارف انقلاب اسلامی یافت می شود. "بسیجی" فرد عاشق سر از پا نشناخته ای است که لحظه لحظه زندگی خویش را وقف اسلام، قرآن، ولایت و انقلاب اسلامی کرده است. حفظ و صیانت از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی که ریشه در مکتب الهی اسلام دارد، وظیفه یکایک افراد جامعه در هر رده و جایگاه می باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال جنگ تحمیلی، هفته بسیج را بر یکایک بسیجیان عزیز دانشگاه، از جمله اساتید، کارکنان و دانشجویان محترم تبریک گفته و از خداوند متعال عزت و سرافرازی همه بسیجیان عزیز و مخلص ایران اسلامی را مسئلت می نمایم.