اخبار و اطلاعیه ها

ثبت نام دوره کارشناسی ناپیوسته سال 91 ویژه شرکت کنندگان حاضر در جلسه آزمون مشترک کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد
جلسه شورای پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سنقرکلیایی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سنقرکلیایی، در جلسه شورای پژوهشی دانشگاه که با حضور ریاست مرکز و اعضای هیات علمی برگزار شد، برنامه های مختلف این شورا تشریح شد.
شمار کثیری از دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سنقرکلیایی در راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی شرکت کردند.
آدرس:  شهرستان سنقر و کلیایی-شهرک ولیعصر - دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سنقر و کلیایی
تلفن :
  4233273 0838  - 4229739 0838
ایمیل : info@iausak.ac.ir 
 
فرارسيدن هفته پژوهش را به تمامي تلاشگران عرصه علم و دانش به ويژه پژوهشگران و محققين پرتلاش، صميمانه تبريك و تهنيت عرض می نماییم و توفيق روز افزون اين مجاهدان علمي را در توليد علم و فناوري و كمك به توسعه و پيشرفت ايران اسلامي، از درگاه خداوند متعال مسالت داریم
پروژه اختراعی تولید انرژی الکتریسیته با استفاده از نیروگاه سیار خورشیدی توسط آقای سجاد حیدری از دانشجویان دانشگاه آزاد مرکز سنقر و کلیایی
با توجه به بخش نامه جدید دانشگاه آزاد مبنی بر حذف کنکور در برخی رشته محل های دانشگاه آزاد جذب دانشجو در تمامی رشته های کارشناسی ناپیوسته این مرکز به صورت بدون آزمون صورت می گیرد.
رییس ،اساتید ، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد مرکز سنقر کلیایی در مراسم راهپیمایی باشکوه 22 بهمن حضور یافتند. در این راهپیمایی پرشور که با حضور مسئولین محلی و اقشار مختلف برگزار گردید مردم بار دیگر با آرمان های رفیع انقلاب و منویات مقام معظم رهبری تجدید بیعت نمودند. در پایان مراسم طوماری در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبری داهیانه حضرت آیت الله خامنه ای که توسط بسیج دانشجویی این مرکز تهیه شده بود، به امضای اقشار مختلف مردم رسید./پایان خبر
دانشجویان متقاضی در یافت وام کمک هزینه پرداخت شهریه مدارک مورد نیاز را تا پایان وقت اداری مورخ 5/12/91 به امور شهریه و صندوق رفاه دانشگاه تحویل نمایند.
مراسم تودیع ومعارف معاونت سابق آموزشی-دانشجویی و معاونت سابق اداري و مالی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سنقرکلیایی در محل این دانشگاه برگزار شد. در این مراسم از خدمات آقایان محمد جواد بنی عامریان معاونت سابق آموزشی – دانشجویی و امید علی کهریزی معاونت سابق اداري و مالی تقدیر به عمل آمد.
از دانشجويان محترم خواهشمند است از تاريخ 92/02/20 با مراجعه به سايت دانشگاه كارت ورود به جلسه خود را دريافت نمايند و در صورت بروز مشكل به آموزش مراجعه كنند.
دانشگاه آزاد اسلامی در تازه‌ترین رتبه‌بندی موسسه تامسون رویترز، در چهار شاخه مهندسی، شیمی، علم مواد و ریاضی رتبه نخست را در بین دانشگاه‌های کشور کسب کرد.
به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور اعضای هیأت ‏علمی، کارمندان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سنقر وکلیایی برگزار شد.
دانشگاه آزاد اسلامی در دستور العملی امکان معادل سازی دروس کاردانی پیوسته را به متقاضیان دوره کارشناسی پیوسته فراهم کرد،اینگونه بسیاری می توانندبدون مدرک پیش دانشگاهی وارد مقطع تحصیلی بالاتر شوند